Endüstriyel Temizlik

Nilco Endüstriyel; hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyan tüm sektörlere ürün, sistem ekipmanları ve satış sonrası hizmetleri ile profesyonel çözümler sunmaktadır .

Başlıca hizmet verdiğimiz sektörler arasında oteller,restorantlar ve yemek şirketleri ,temizlik hizmetleri sektörü, ticari çamaşırhaneler, sağlık kurum ve kuruluşları, eğitim kurumları,gıda sektörü ve tekne temizliği kısmı ile marin sektörü yer almaktadır.

Nilco ürettiği profosyonel çözümler ile etkin bir temizlik ve hijyen standardına ulaşmanızı sağlamaktadır.

Nilco satış sonrası uzman kadrosunun eğitim faaliyetleri ile müşterilerini desteklemektedir.

Yüksek performanslı ürünlerinin, verimli bir şekilde ,amacına uygun kullanımını temin eden sistem ekipmanları ve dozaj üniteleri sayesinde maliyetlerinizi minimize etmektedir.

Önerdiği hijyen plan ve organizasyonunun sonucu kritik kontrol noktalarının düzenli şekilde taranması ile sizlere sürdürülebilir bir hijyen ortamı yaratmaktadır.

Endüstriyel temizlik deterjan ve makineleri başlıca faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

Endüstriyel deterjan grubu olarak;

Çamaşır hijyen ürünleri,mutfak hijyen ürünleri ,genel temizlik hijyen ürünleri, yüzey bakım hijyen ürünleri ve kişisel temizlik ürünleri ile hizmet vermektedir.

Gıda Hijyen sektöründe ise işletme hijyeni, kişisel hijyen, CİP sistem ürünleri,Genel Hijyen gibi sorun çözücü,rekabetçi ürünleri pazara sunmuş bulunmaktayız.

Marin alanların tekne temizliğine yönelik; temizlik,koruma, bakım ve cila işlemlerinde güvenle kullanıma uygun ürünlerin satışını yapmaktayız.

Endüstriyel makine grubu olarak;

Endüstriyel makine sektöründe ise kuru ve ıslak/kuru vakum makineleri,halı yıkama makineleri, cila makinaları, taban bakım otomatları ve temizlik ekipmanları portföyümüzü oluşturmaktadır.

Şirket stratejimiz ürün, sistem ekipmanları, eğitim ve danışmanlık hizmetleri temel faktörlerini içeren bir satış süreci ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Bu sürecin içerinde sorunsuz çevreye duyarlı ürünler, ürün kullanımlarının standart ve ergonomik şekilde elde edilebilmesini sağlayan dozaj ünite- ekipman ve servis hizmetleri yer almaktadır. Eğitim faaliyetlerimiz de sistemin ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

Nilco endüstriyel olarak hedefimiz sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.