Başkanın Mesajı

1979 yılından bu yana dürüstlük ilkesini prensip edinmiş, müşteri memnuniyetini geliştiren grup şirketlerimiz marka olmanın bilinci ve sorumluluğu ile emin adımlarla yürümektedir.

Uluslar arası faaliyette bulunduğu sektörlerde; ülkelerin sosyal, ekonomik, finansal ve teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek rekabetçi olmayı sürdürmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki yıllarda da büyütmeye devam edeceğimiz başarılarımızın verimliliğini, tüm çalışanlarımız, distribütörlerimiz, kıymetli müşterilerimiz ile yatırımcıya güven veren şeffaflık, adillik, hesap verilebilirlik ve sorumluluk temel kurumsal yönetim yaklaşımına uygun olarak paylaşmayı sürdüreceğiz.

Ar-Ge Çalışmalarıyla, teknolojileri takip ederek yenilikçi, kaliteli, çevreci ürünler geliştirilerek, rekabetçi gücümüzü artırmayı sürdüreceğiz.

Modern tasarımı ve teknolojik dizaynı ile sürekli yenilikleri kovalayan, çevreci ürünleri geliştirerek, rekabetimizin güçlü ve sağlam bir imaja dayanması her zaman öncelikli amacımız olacaktır. Geliştirdiğimiz yeni ürünlerle ekonomimize katma değer katmaya devam edeceğiz.

Saruhan Holding

Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Zeki SARUHAN