Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hijyen Kule

Nilco Hijyen Kule Projemizde   su ve sabun yetmez  ellerimizi dezenfekte edelim sloganı ile  yola çıktık. Burada amacımız su ve sabuna ulaşılamayan noktalarda alkol bazlı ve durulama gerektirmeyen bir dezenfektan olan Alcoskin 710 ürünümüzü kullanarak mikropların yayılmasını önlemekti.

Nilco Hijyen Kule, üstünde fotoselli bir dipenser bulunan portatif  bir stanttır. Bu ünite restaurantlarda, otel lobilerinde, fabrika ve işyeri girişlerinde, otogar, havaalanı, alışveriş merkezleri gibi yoğun insan giriş çıkışları olan tüm noktalarda güvenle kullanılabilir.

Domuz gribinin son derece yaygın olduğu ve sağlığımızı tehdit ettiği günlerde Nilco Hijyen Kule ile görsel farkındalık, erişim ve kullanım kolaylığı yaratmak  istedik.

Pek çok kurum ve kuruluş hijyen standartlarını yükseltmek için çaba sarf ederken, bu çabanın sonuca ulaşması adına böyle bir ünitenin oluşturularak kullanıma sunulmasının faydalı  ve sosyal sorumluluk gereği olduğunu düşündük.

Ayrıca bilinci arttırmak  için genel alan ve yüzeylerin temizlik ve dezenfeksiyonunda kullanılmasını tavsiye ettiğimiz ürünlerimizi uygulama şekli ve önerilerimizle beraber bir broşürde  toplayarak bilgi birikimlerimizi müşterilerimiz ile paylaştık.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player